recenzje

sobota, 02 marca 2013

Nie często kupuję suszone pomidory, bo nie znam wielu przepisów z ich użyciem a też ich cena mnie raczej odstrasza. Potrzebne mi są do sałatki z kus-kusa. Różne już kupowałam, ale ostatnio znalazłam na półce w sklepie stosunkowo niedrogie i ładnie wyglądające pomidorki marki Helcom. Uważam, że to był fantastyczny wybór. Pomidory są aromatyczne, duże, zalewa dobrze doprawiona, nie za kwaśna. Na wierzchu słoiczka pływają kapary i cebulki marynowane. Cena: 6 zł za około 16 pomidorków czyli mały słoik. POLECAM.

22:13, polperfekcyjna , recenzje
Link Komentarze (5) »
sobota, 24 listopada 2012

Od jakiegoś czasu szukam dobrych śledzi. Te, które wczoraj kupiłam wyglądały pięknie i miały piękną cenę - 15 zł za 400 gram. Produkt firmy CONTIMAX pod nazwą "płaty śledziowe z liściem laurowym w klimacie tradycyjnym" Seria limitowana ! 

Skusiłam się bo ochotę miałam wielką. Dzisiaj miałam je skonsumować na śniadanie razem z pastą z rzepy i paróweczkami :)

Niestety, według mnie, śledzie Contimaxu są bardzo słone, miękkie, doprawione zwietrzałymi ziołami w zbyt dużej ilości, liść laurowy dominuje, kwaśne to i ani mnie, ani mojemu mężowi nie smakuje. Nawet cebulka kiepska. 15 zł pójdzie w kosz !

Śniadanie uratowała pasta i parówki ( tylko "Jedyneczki" ! ).

Poniżej główny degustator w naszej rodzinie, zawsze pierwszy przy stole :)))

Tagi: śledzie
21:35, polperfekcyjna , recenzje
Link Komentarze (5) »
Tagi
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
copyright Dorota Rosner

Tworzone na tym blogu zdjęcia oraz przepisy kulinarne są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie wpisów bez mojej zgody jest naruszeniem art.17 oraz art.23 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

kontakt: rosner.dorota@gmail.com